Представниці СНУ ім. В. Даля взяли участь у проєкті з пошуку шляхів взаємодії між бізнесом та ЗВО України

Представниці Центру розвитку кар’єри та підприємництва СНУ ім. В. Даля взяли участь  в онлайн-конференції співробітників Центрів кар’єри закладів вищої освіти та фахової передвищої освіти України.  Захід був проведений у рамках всеукраїнського проєкту «Uni-Biz Bridge», організованому компанією UGEN, мета якого побудувати міст взаємодії між бізнесом та ЗВО України.

На ньому було розглянуто такі корисні для побудови успішної взаємодії подібних Центрів зі студентами питання, як: «Управляти кар’єрою. Кар’єрний консультант як професія», «Методології NPS та eNPS: розвиток бренду довіри у студентів», «Нематеріальна мотивація команди», «Як вести соціальні мережі центру працевлаштування, щоб зацікавити студентів?», «Організація кар’єрних онлайн-проєктів для студентів».

21-22 листопада у рамках цього проєкту планується провести Всеукраїнський дводенний лекторій з розвитку soft та hard skills викладачів від представників бізнесу.

Зареєструватися для участі у ньому можна тут.

UGEN — це HR-бренд агенція, яка допомагає молоді у працевлаштуванні, а компаніям — у пошуках нових спеціалізованих кадрів.

Координати компанії UGEN :