16 представників СНУ ім. В. Даля стали учасниками тренінгу з формування партнерств університетів з громадами

Розпочалися сесії тренінгу «Community Engagement» в межах проєкту ЄС «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» / «Reinventing displaced universities: enhancing competitiveness, serving communities» (REDU). В роботі сесій беруть участь 16 представників СНУ ім. В. Даля.

Цей тренінг розроблено за конкретними напрямами, визначеними спільно експертами Інституту вищої освіти НАПН України, Британської Ради в Україні, Advance HE та доктором Чарльзом Найтом (Charles Knight).

Сесії є практико-орієнтованими. Зміст побудовано навколо базових понять “community engagement” і “civil university”. Сесії організовані за системним принципом і розглядають “community engagement” від засадничих принципів, що забезпечують його успішність, до роботи зі студентами, формування партнерств і до оцінювання впливу.

Протягом чотирьох сесій учасники працюватимуть з рамками та концептами, щоб розширити уявлення про залучення громад та перевести ідеї у практичні плани дій. Учасників тренінгу запрошують до активного обміну досвідом та ідеями, поширювати отримані знання та навички у каскадний спосіб серед колег у своїх закладах, використовуючи надані матеріали.