Чергове засідання ректорату

Чергове засідання ректорату відбулося під головуванням ректорки університету Ольги Поркуян.

Перший проректор Дмитро Марченко доповів про оптимізацію роботи веб-системи університету та її сервісів, якими є:

Чергове засідання ректорату

Для подальшого розвитку, вдосконалення та оптимізації роботи веб-системи доцільно виконання наступного переліку завдань, наголосив доповідач, а саме:

• відновлення англомовної версії головного сайту університету;
  • актуалізація контенту сайту «Електронний університет СНУ ім. В. Даля»;
  • перенесення сайту наукової бібліотеки з порталу Ukoz на сервери університету;
  • розширення функціоналу платформи Приймальної комісії;
  • наповнення контентом платформи СНУ-Вікі;
  • перенесення платформи наукових видань з сайту КПНУ ім. Івана Огієнка на власні сервери;
  • запровадження роботи університетського інтернет-радіо.

Додатковим позитивним моментом, що спростить оптимізацію веб-системи університету, стало виконання Фулбрайт-проєкту «Creating the hybrid information system of blended learning supporting and university organizational activities in the conditions of military aggression of the russian federation and after the war period», завдяки якому придбано серверне обладнання. Тепер в розпорядженні університету не тільки два хмарні сервери, а й один власний фізичний сервер, що буде розташовуватися в приміщенні університету.

Щодо поліпшення матеріально-технічної бази доповів проректор з адміністративно-господарської роботи Володимир Стовбуненко.