СНУ ім. В. Даля продовжує співробітництво із Лондонським університетом Роял Холлоуей

Відбулась онлайн-зустріч науковців кафедри германо-романської філології та перекладу Факультету міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля та Лондонського університету Роял Холлоуей в рамках реалізації підписаного між університетами  Меморандуму про взаєморозуміння.

Завідувачка кафедри англійської мови проф. Рут Лівсі, завідувачка кафедри мов, літератур та культур проф. Рут Гемус, в.о. зав. кафедри Альона Бовт, доценти Ірина Афоніна і Ольга Тараненко, викладач Кирило Ігошев обговорили можливості проведення спільних досліджень в галузі англійської літератури і перекладознавства.

Подальша робота сприятиме обміну знаннями та укріпленню дослідницьких зв’язків між університетами й забезпечить підтримку студентів і викладачів під час гуманітарної кризи в Україні.