Дві науково-практичні конференції за два дні на Юридичному факультеті СНУ ім. В. Даля

Міжнародна науково-практична конференція «Взаємодія норм міжнародного та національного права крізь призму процесів глобалізації та інтеграції»  та Всеукраїнська науково-практична конференція «Науковий погляд молоді: ключові питання сучасного етапу реформування системи вітчизняного законодавства» відбулися на Юридичному факультеті СНУ ім. В. Даля 9 і 10 листопада.

До роботи конференцій доєдналися представники наукової спільноти Грузії, Азербайджану, Естонії, Канади, Болгарії, Італії, Представництва Норвезької ради у справах біженців в Україні,  колегії адвокатів Азербайджанської Республіки, провідних закладів вищої освіти.

Організаторами конференцій виступили Юридичний факультет СНУ ім. В. Даля,  Департамент міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА,  Науково-дослідний інститут правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України, кафедра трудового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Чорноморський національний університет імені Петра Могили, БФ «Восток-SOS» та Асоціація юридичних клінік України.

На думку організаторів і учасників конференцій результатом заходів стали дискусії та запроновані рішення, співпраця та нові задуми на майбутнє, які народилися саме під час жвавого обговорення.