Студент СНУ ім. В. Даля загинув за Україну

26 жовтня загинув Богдан Сергійович Ніконенко, студент 1-го курсу магістратури кафедри фармації, виробництва та технологій Факультету інженерії СНУ ім. В. Даля. Він віддав своє життя за наше мирне, вільне майбутнє, за нашу Україну.

Ветеран ООС, учасник бойових дій старший солдат Богдан Ніконенко служив у розвідці і загинув у боях біля села Стельмахівка Сватівського району Луганської області при виконанні бойового завдання. У Богдана залишились троє дітей, дружина та сестра.

Поховали воїна на Алеї Героїв Лісового кладовища міста Києва 5 листопада.

Студент СНУ ім. В. Даля загинув за Україну

Колектив викладачів, співробітників та студентів СНУ ім. В. Даля висловлює найглибші співчуття рідним, близьким та друзям з приводу трагічної смерті нашого захисника. На жаль, словами неможливо загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. Талановитий та мужній чоловік відійшов у вічність. Вічна пам’ять і слава українському воїну Богдану Ніконенку, який захищав Батьківщину та кожного з нас.

Світла пам’ять Герою!