Науковці СНУ ім. В. Даля – співорганізатори міжнародної науково-практичної конференції молодих учених

Кафедра електричної інженерії СНУ ім. В. Даля традиційно в листопаді спільно з колегами Київського національного університету технологій та дизайну провела міжнародну науково-практичну  інтернет-конференцію молодих учених та студентів «Електромеханічні, інформаційні системи та нанотехнології».

Доповіді учасників конференції були присвячені питанням дослідження та розроблення електротехнічного та електромеханічного обладнання, що призначене для генерування і розподілення електроенергії, захисту систем електропостачання, керування механізмами, пристроями та технологічними комплексами на базі автоматизованих електроприводів і комп’ютеризованих систем і  нанотехнологій.

У цьому році  активну участь у заході взяли завідуючий кафедрою електричної інженерії, к.т.н., доцент Євген Руднєв та в.о. завідувача кафедри фармації, виробництва та технологій, д.т.н., доцент Вадим Тарасов.