«Майбутній науковець – 2022» у СНУ ім. В. Даля

У CНУ ім. В. Даля пройшла щорічна ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Майбутній науковець – 2022», метою якої єнадання представникам молодої наукової еліти можливості апробації своїх наукових робіт, підвищення освітнього та наукового рівня, а також розвиток і реалізація творчого потенціалу.

На конференції були представлені дослідження школярів старших класів, студентів вищих навчальних закладів і молодих спеціалістів різних галузей.

«Майбутній науковець – 2022» у СНУ ім. В. Даля

З привітальним словом виступив декан Факультету інженерії Сергій Кудрявцев. Він розповів про перспективи розвитку факультету, розглянув особливості навчання здобувачів вищої освіти за дуальною формою.

«Майбутній науковець – 2022» у СНУ ім. В. Даля

Робота заходу відбулась за напрямками:

• природничі науки
  • технічні науки
  • медичні та фармацевтичні науки
  • економічні та соціальні науки
  • гуманітарні та когнітивні науки
«Майбутній науковець – 2022» у СНУ ім. В. Даля

За результатами конференції на сайті університету буде сформована та розміщена збірка тез доповідей.