У СНУ ім. В. Даля відзначили 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди

Студенти і викладачі кафедри української філології і журналістики СНУ ім. В. Даля спільно з колегами з Луганського державного університету ім. Е.О. Дідоренка провели інтернет-конференцію «Літературна творчість Григорія Сковороди і сучасність: духовний код української ідентичності (до 300-річчя від дня народження)».

У СНУ ім. В. Даля відзначили 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди

У ході заходу учасники обговорили такі питання, як сенс та цінності життя, значення сродної праці та духовний код українства крізь призму бачення Григорія Сковороди. Вразили доповіді про актуальність його філософії, втіленої у байках та афоризмах.

У СНУ ім. В. Даля відзначили 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди

Сучасність та актуальність у сьогоденні письменника та його суджень доводять дослідження щодо популяризації його постаті в українському медійному просторі, постфольклорних текстах інтернет-середовища.