Студентські ради СНУ ім. В. Даля та Лондонського університету Роял Холлоуей готові до співпраці

Відбулася зустріч-знайомство Студентських рад університетів партнерів – СНУ ім. В. Даля та Лондонського університету Роял Холлоуей (Royal Holloway Students’ Union) в рамках реалізації підписаного між університетами  Меморандуму про взаєморозуміння.

Лідери студентських спільнот розповіли про свої функції в університетах, про напрямки діяльності. Ради також окреслили спільності та відмінності у своїй роботі й обговорили можливі напрямки взаємодії.

Разом з тим, представники Студентської ради СНУ ім. В. Даля на слайдах показали, як змінилася їхня діяльність після повномасштабного вторгнення. Молодь звернула увагу, що їхні зусилля зосередилися на моральній підтримці одне одного та волонтерстві. Розповіли про свої досягнення за час війни.

Президент Студентської ради Роял Холлоуей Майя Джарвіс  та віцепрезидент Ханна  Гокін висловили свою стурбованість стосовно подій в Україні та зазначили, що для них дуже важливо та приємно співпрацювати зі Студентською радою СНУ ім. В. Даля. Тож, далі буде.