Вітаємо Максима Агарушева із вдалим стартом у сезоні!

Студент 4-го курсу кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті Максим Агарушев став переможцем та призером чемпіонату України з сучасного п’ятиборства у приміщенні серед усіх вікових категорій, що відбувся у Львові. Це перші всеукраїнські змагання цього сезону, які мають кваліфікацію рейтингових.

А півроку тому на чемпіонаті Європи-2022 з сучасного п’ятиборства Максим Агарушев завоював “бронзу” в чоловічих змаганнях – дебютну медаль такого рівня у своїй кар’єрі.

Тоді Максим показав один із найкращих результатів у фехтуванні, посівши третє місце з 23 перемогами й 240 очками; фінішував 11-им з часом 02:13.18 хвилини (284 очки) у плаванні; у конкурі, який ще входить до програми Євро, був шостим, набравши 300 очок.

Традиційно вирішальним останнім видом був лазер-ран, тобто біг зі стрільбою з лазерного пістолета, у якому Максим показав шостий час – 10:14.21 хв., та набрав 686 очок. У підсумку українець набрав 1510 очок, що дозволило йому ввійти до трійки призерів.