Як навчати на робочому місці – співпраця з Федерацією роботодавців України

Доцент кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті СНУ ім. В. Даля Євген Михайлов взяв участь в онлайн-презентації «ІНСТРУМЕНТ WBL (WORK-BASED LEARNING) E-LEARNING. Навчання на робочому місці».

Онлайн-презентація проводилася Федерацією роботодавців України спільно з Конфедерацією роботодавців Латвії (LDDK) за підтримки USAID.

Спікери онлайн-презентації:

• Руслан Іллічов, генеральний директор Федерації роботодавців України;
  • Тімоті Мадіган, керівник Проєкту USAID «Економічна підтримка України»;
  • Сніжана Леу-Севериненко, старша менеджерка з розвитку трудового потенціалу Проєкту USAID «Економічна підтримка України»;
  • Linards Zvaigzne, WBL project Riga region coordinator;
  • Людмила Василега, директорка Центру компетенцій та розвитку людського капіталу Федерації роботодавців України.
Як навчати на робочому місці – співпраця з Федерацією роботодавців України

Під час онлайн-презентації були розглянуті наступні питання:

1. Інструмент/платформа для електронного навчання для тренерів/ наставників.

2. Опис, алгоритм використання, інструкція.

3. Подальші кроки використання цієї платформи.

Використання платформи для електронного навчання WBL (WORK-BASED LEARNING) E-LEARNING буде корисним при впровадженні на кафедрі дуальної форми освіти.