Переймаємо досвід британських університетів з фандрайзингу

Відбулася чергова зустріч представників Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля і Маріупольського державного університету із фахівцями з фандрайзингу в рамках проєкту “Strengthening Fundraising Capacity for Displaced Universities”, що реалізується за фінансової підтримки програми імені Фулбрайта та організаційної підтримки ГО «Фундація «Простір».

Цього разу на зустрічі були присутні фахівчині з фандрайзингу з університету Royal Holloway, University of London Дебора Мейер, керівниця з відділу розвитку, і Дженіс Родрігес-Мендес, консультантка з фандрайзингу і розвитку.

Переймаємо досвід британських університетів з фандрайзингу

В рамках зустрічі Дебора Мейер і Дженіс Родрігес-Мендес надали інформацію, яким чином відбуваються фандрайзингові заходи в британських університетах, хто є основними спонсорами цих заходів і яким чином формується база стейкхолдерів. Ключовим питанням для обговорення стали дискусії щодо ролі випускників у розвитку університету. Також були обговорені можливості застосування інструментів фандрайзингу британських університетів українськими переміщеними університетами з урахуванням сучасних реалій в Україні.