СНУ ім. В. Даля – провайдер освітніх послуг для держслужбовців

Відбулася робоча зустріч представників СНУ ім. В. Даля щодо розробки спеціальних програм підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад у межах реалізації швейцарсько-українського проєкту DECIDE  – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».

Були розглянуті питання щодо основних сучасних підходів в розробці спеціальних програм підвищення кваліфікації та був проведений огляд освітніх потреб державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. В рамках цього проекту Університет є провайдером освітніх послуг. На даному етапі виконується складання та затвердження програм підвищення кваліфікації для даних категорій слухачів.

СНУ ім. В. Даля – провайдер освітніх послуг для держслужбовців

У робочій зустрічі взяли участь в.о. директора Центру удосконалення освіти Наталія Постільга та завідувачка кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу Олена Хандій.