Зміни у трудових відносинах під час воєнного стану обговорили з фахівцями

Відбулась онлайн зустріч студентів і співробітників Аграрного факультету з головними державними інспекторами відділу контролю з питань праці східного напрямку Управління інспекційної діяльності в Луганській області Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Олегом Бутковим та Олександром Савченком.

Під час проведення інформаційного заходу розглядались питання щодо змін в законодавстві України стосовно трудових відносин під час воєнного стану, а саме: щодо обов’язковості легальної праці та трудових відносин з молоддю, застосування норм законодавства України при працевлаштуванні, виплат заробітної плати, виплат при відпустках, внесення записів у трудову книжку, нарахування стипендій тощо. Нагальним ці питання є не тільки для здобувачів вищої освіти, а й для співробітників.

Зміни у трудових відносинах під час воєнного стану обговорили з фахівцями

Разом з тим, фахівці надали роз’яснення в частині недопущення випадків дискримінації співробітників в колективі. Наприкінці заходу головні державні інспектори відповіли на запитання учасників зустрічі.