Ми разом з Литвою

Доцентка кафедри машинобудування та прикладної механіки Оксана Сергієнко взяла участь у заході «Mes kartu – Ми разом», присвяченому року незламності та єдності у боротьбі проти агресора.

Перша леді України Олена Зеленська у відеозверненні до відвідувачів «Українського центру» зазначила: «Ми сьогодні відзначаємо тут не рік війни – ми відзначаємо рік спротиву агресії, рік мужності, рік взаємодопомоги і порятунку одне одного, рік людяності й рік дружби. Вашої безцінної дружби, дорогі литовські друзі».

Почесними гостями заходу стали Президент Литви Гітанас Наусєда та Перша леді Литви Діана Наусєдєнє.

Ми разом з Литвою

«За цей рік випробувань, які випали на долю України, з’явилися нові дружні зв’язки, а старі ще більше зміцніли. Я щаслива і пишаюся тим, що Литву й Україну поєднує надзвичайно міцна і перевірена часом дружба. Ми завжди були близькі, але те, що ми переживаємо сьогодні, дійсно щире, глибоке і справжнє», – відзначила Перша леді Литви. Пані Діана Наусєдєнє додала, що «Український центр», ініційований та створений разом з Першою леді України Оленою Зеленською, є виявом всебічного прагнення допомогти українцям, які знайшли прихисток у Литві.

Виступаючи на заході, Посол України у Литві Petro Beshta подякував литовському народу за неоціненну допомогу, відданість й солідарність, наголосивши: «Ми знаємо – у нас немає інших варіантів, аніж перемогти. І ми впевнені, що наші діти стануть поколінням перемоги, а не поколінням війни».