Співпраця з Університетом Вітовта Великого (Литва) продовжується

Відбулась онлайн-зустріч топ-менеджерів Аграрного факультету з колегами Університету Вітовта Великого (Литва). Співпраця відбувається в рамках проєкту подвійних дипломів за освітньої програмою «Екологія».

Учасники зустрічі обговорили нові напрями співпраці за спеціальностями: агрономія, агроінженерія, геодезія та землеустрій, харчові технології тощо. Колеги Університету Вітовта Великого поділились досвідом співпраці з українськими закладами вищої освіти і виявили велику зацікавленість у подальших кроках співпрацювати за аграрним напрямом.

За результатами зустрічі була підтримана ініціатива обговорення освітніх програм та стажування учасників освітнього процесу в рамках проєкту Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти.