Тренінг з фандрайзингу для академічного персоналу СНУ ім. В. Даля

Відбувся другий тренінг з серії онлайн-тренінгів з фандрайзингу від Руслана Краплича для академічного персоналу СНУ ім. В. Даля.

На початку тренінгу учасники презентували свої напрацювання в напрямі зміцнення внутрішніх звʼязків з точки зору залучення ресурсів, підтримки постійних звʼязків з тими, хто нас підтримував, презентували кроки, які будуть здійснюватися в напрямі налагодження звʼязків із зовнішнім колом, тобто потенційними партнерами.

Тренінг з фандрайзингу для академічного персоналу СНУ ім. В. Даля

Далі в межах тренінгу були розглянуті такі питання: участь студентів і побудова системи фандрайзингу для життєздатності університету, становлення та  етапи розвитку відділу фандрайзингу на базі університету.

Тренінг з фандрайзингу для академічного персоналу СНУ ім. В. Даля

Нагадаємо, серія тренінгів з фандрайзингу для академічного персоналу університету відбувається в рамках Проєкту «Посилення потенціалу переміщених університетів з фандрайзингу», який реалізується СНУ ім. В. Даля у співпраці з МДУ в рамках Програми «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку», що імплементується Програмою імені Фулбрайта в Україні і фінансується Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні.