Про досвід з фандрайзингу розповіли представники партнерського університету

Проєкт «Посилення потенціалу переміщених університетів з фандрайзингу» реалізується СНУ ім. В. Даля у співпраці з МДУ за організаційної підтримки ГО «Фундація «Простір» в рамках Програми «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку», що реалізується Програмою імені Фулбрайта в Україні і фінансується Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Про досвід з фандрайзингу розповіли представники партнерського університету

На чергову зустріч з фахівцями із фандрайзингу були запрошені представники Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»: Ольга Демиденко, начальник відділу академічної мобільності, заступник декана факультету лінгвістики з навчально-виховної роботи та міжнародної діяльності, і Ярослав Бурлаков, здобувач вищої освіти 2-го курсу, лідер студентської проєкто-грантової команди КПІ ім. Ігоря Сікорського, екскерівник Департаменту інновацій та міжнародної молодіжної політики громадської організації “JCI Youth”.

Про досвід з фандрайзингу розповіли представники партнерського університету

Під час зустрічі представники партнерського університету розповіли про свої ініціативи і проєкти, роблячи акценти на паритетних і партнерських відносинах між адміністрацією, викладачами й студентами університету. Зокрема, були відзначені такі проєкти як Sikorsky Challenge, «Клуб проєктоваріння», Гурток «KPI Buddy», проєкт RESCUU, Простір Ресурсних кімнат «ПЕЧЕРА», різноманітні фестивалі та інші.