«Студент до стрільби готовий!» Команда СНУ ім. В. Даля взяла участь у змаганнях з кульової стрільби

Представники СНУ ім. В. Даля відстоювали честь Університету на змаганнях зі стрільби з малокаліберної гвинтівки серед допризовної молоді закладів вищої та фахової передвищої освіти Печерського району м. Києва. Студентську команду СНУ ім. В. Даля супроводжувала Тетяна Сотнікова, омбудсменка з прав здобувачів вищої освіти Університету.

Змагання відбулись у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна за ініціативи відділу молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації. До повномасштабного вторгнення такі змагання проводилися в тирі закладу щороку.

Інструктаж з техніки безпеки для учасників провів капітан Сергій «Письменник» Мартинюк. Сергій Якович розповів основні правила стрільби з гвинтівки з положення лежачи. Також він поділився досвідом військових: прицілюватися краще протягом 3-5 секунд і додав, що чим більше цілишся, тим більшою буде похибка.

Перед початком стрільби кожен мав сказати: “Студент такий-то до стрільби готовий”, а в кінці: “Студент такий-то стрільбу завершив”.

Капітан Мартинюк сказав, що пишається учасниками змагання, і додав:  “Я Українець…”, на що команда університету хором підхопила: “…і маю розум Переможця”.