Soft skills у підприємництві

Центром розвитку Soft skills під керівництвом доцента кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу, Ткаченко Наталії, разом із студентами 4 курсу спеціальності “Менеджмент», Гумнєнковою Юлією та Ткаченко Марком, проведено тематичну кураторську годину на тему «Soft skills у підприємництві» в межах циклу зустрічей, присвячених знайомству з роботою центрів СНУ ім. В. Даля.

Soft skills у підприємництві

Для студентів шлях майбутньої підприємницької діяльності може бути обраним ще під час навчання в університеті та стати орієнтиром для подальшої самореалізації та розвитку. Проте, необхідно замислитися про навички, які є важливими для підприємництва,  і про можливості щодо їх розвитку студентами вже під час навчання.

Soft skills у підприємництві

На тематичній зустрічі зі студентами розглянуто було портрет сучасного вітчизняного підприємця; м’які навички, які є важливими для підприємців; складові особистісного розвитку у напрямі формування soft skills, такі як: самоорганізація, критичне мислення, командна робота, цілепокладання, довіра, спілкування та взаємодія, асертивність, креативність, рефлексія.

Soft skills у підприємництві

Під час зустрічі студентам надано рекомендації щодо розвитку soft skills важливих у підприємництві, рекомендовані джерела для поглиблення знань, оцінки своїх здібностей до підприємництва та бізнесу.