Дослідження про українців за кордоном

Відбулася зустріч викладачів та студентів кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу із запрошеним спікером – професором Інституту науки та математичної освіти ім. Лейбниця Кільського університету імені Крістіана Альбрехта (м. Кіль, Німеччина) Ганною Човпан.

Професорка виступила з лекцією на тему: «Українці за кордоном – соціально-демографічний портрет українського біженця, їхні наміри та перспективи працевлаштування».

Дослідження про українців за кордоном

Учасники заходу познайомилися з особливостями навчання, перебування та роботи у Німеччині, питанням самоотбору біженців, його особливостями в різних країнах.

Дослідження про українців за кордоном

Пані Ганна розповіла про результати своїх досліджень та досліджень, які проводить науково-дослідна установа Німеччини “Інститут науки та математичної освіти ім. Лейбниця”, а саме: кількість біженців в країнах ЄС;  соціально-демографічний портрет біженця; Директиви ЄС щодо працевлаштування та допомоги українцям; визнання українських дипломів в інших країнах.

Дослідження про українців за кордоном

Спікерка побажала всім українцям, які отримали статус біженця, скоріше повернутися додому в мирну та вільну Україну!