Вебінар в рамках співпраці між університетами

Відбулася гостьова лекція у форматі вебінару на тему “Прогнозування, вирішення та попередження конфліктів” в рамках договору про співпрацю між кафедрою психології та соціології Факультету здоров’я людини Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та кафедрою психології, педагогіки та філософії Факультету права, гуманітарних і соціальних наук Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського.

Вебінар в рамках співпраці між університетами

Ведучі вебінару – д.псих.н., проф. кафедри психології та соціології СНУ ім. В. Даля, керівниця Університетського центру медіації Ольга Лосієвська та студенти спеціальності 053 Психологія.

Вебінар в рамках співпраці між університетами

Здобувачі вищої освіти двох закладів вищої освіти змогли продуктивно поспілкуватися між собою.

Вебінар в рамках співпраці між університетами

Під час вебінару були розглянуті питання конфлікту, стилів поведінки в конфлікті. Було наголошено на важливості розвитку навичок активного слухання під час виникнення конфліктної ситуації, а також навичок soft-skills. Така співпраця з університетами-партнерами дає можливість ділитися досвідом, дієвими практиками роботи із здобувачами вищої освіти та дбати про безпечне освітнє середовище.