П’ята зустріч зі співробітниками українських та міжнародних IT-компаній

Відбулася вже п’ята зустріч зі співробітниками українських та міжнародних IT-компаній на факультеті інформаційних технологій та електроніки СНУ ім. В. Даля  циклу онлайн зустрічей «IT Career Talks».

П’ята зустріч зі співробітниками українських та міжнародних IT-компаній

Цього разу запрошеним спікером став директор зареєстрованої у Великій Британії ІТ-компанії Mobius Team Ltd Сергій Чепель.

П’ята зустріч зі співробітниками українських та міжнародних IT-компаній

Під час зустрічі на платформі Zoom Сергій розповів про свій досвід навчання в університеті, набуття та розвиток необхідних компетенцій, зокрема в процесі участі в хакатоні «Button», одним зі співорганізаторів якого був наш університет, а також про шлях від пошуку роботи на майданчику Upwork до поїздок на перемовини з партнерами у Велику Британію та заснування компанії Mobius Team Ltd.

П’ята зустріч зі співробітниками українських та міжнародних IT-компаній
Хакатон «Button» (2018 рік, Сєвєродонецьк)

Відповідаючи на запитання учасників зустрічі, Сергій більш детально розповів про проєкти, над якими працює компанія Mobius Team Ltd, про плани подальшого зростання команди до п’ятдесяти осіб, а також про можливості стажування та працевлаштування для студентів університету.

П’ята зустріч зі співробітниками українських та міжнародних IT-компаній

Висловлюємо подяку Сергію Чепелю за цікаву бесіду та відкритість в процесі обговорення різноманітних питань, які ставили студенти та співробітники університету.