СНУ ім. В. Даля співпрацюватиме з Amazon Web Services

Відбулася зустріч фахівців СНУ ім. В. Даля з Ron Ruzal, представником Amazon Web Services (Israel, Central and Eastern Europe), Madrid, Spain. Обговорили варіанти співпраці в рамках реалізації освітніх програм університету ІТ-напряму, а також використання хмарних сервісів AWS для розгортання ІТ інфраструктури університету.

Визначені наступні основні напрямки співпраці:

• Навчання здобувачів вищої освіти хмарним технологіям на базі Amazon Web Services (AWS);
  • Сприяння проходженню сертифікованих курсів AWS для викладачів і здобувачів СНУ ім. В. Даля;
  • Використання сервісів AWS для розгортання елементів ІТ інфраструктури університету, резервного зберігання критично важливих даних.
СНУ ім. В. Даля співпрацюватиме з Amazon Web Services

Для довідки. Amazon Web Services або AWS є дочірньою компанією Amazon.com, що надає платформу хмарних обчислень в оренду приватним особам, компаніям та урядам на основі платної підписки. Дата-центри розташовані в Південній та Північній Америці, Європі, Азії, Австралії, Японії. Центральний офіс компанії розташований в Сіетлі (США).