Відбулася об’єднана кураторська година на тему: «Ефективна комунікація. Модель особистої ефективності в ситуації невизначеності», в ході якої обговорювалася низка питань, головними з яких були:
- етапи комунікаційного процесу;
- виникнення когнітивних упереджень та переконань, що впливають на комунікаційні процеси та можуть змінювати особистісний ресурс.
![Об’єднана кураторська година щодо розвитку особистісного ресурсу](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_5431903323629407059_y-1-1024x575.jpg)
![Об’єднана кураторська година щодо розвитку особистісного ресурсу](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_5431903323629407061_y-1-1024x575.jpg)
Студенти під час тренінгу змогли набути компетентності щодо розвитку soft skills, робили спроби особисто конструювати власні моделі ефективності у ситуації невизначеності. Ситуація невизначеності була представлена як одна з перспективних можливостей у сфері пізнавальної активності.
![Об’єднана кураторська година щодо розвитку особистісного ресурсу](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_5431903323629407064_y-1024x575.jpg)
![Об’єднана кураторська година щодо розвитку особистісного ресурсу](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_5431903323629407063_y-1024x575.jpg)
![Об’єднана кураторська година щодо розвитку особистісного ресурсу](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_5431903323629407062_y-1024x575.jpg)
Розвиток особистості шляхом навчання протягом життя спирається на свої напрацьовані компетентності при когнітивному та емпіричному вивченні свого соціального простору, вдосконалює можливості розвитку, вміння долати різні перешкоди на життєвому шляху.