Відбулась ювілейна X Міжнародна науково-практична конференція на Факультеті економіки і управління

Відбулась ювілейна X Міжнародна науково-практична конференція «Пріоритети розвитку фінансів, менеджменту та маркетингу: традиції, моделі, перспективи», організована кафедрої фінансів та банківської справи і кафедрою публічного управління, менеджменту та маркетингу Факультету економіки і управління.

Учасників урочистого відкриття конференції привітали проректор з науково-педагогічної роботи, економіки та розвитку, професор Руслан Галгаш, співголова конференції, декан Факультету економіки і управління, професор Євген Івченко, співголова організаційного комітету конференції, директорка Луганської філії Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України», професорка Інна Заблодська, голова організаційного комітету конференції, завідувачка кафедри фінансів та банківської справи, професорка Лідія Костирко, співголова оргкомітету конференції, завідувачка кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу, професорка Олена Хандій.