Відбувся захід в рамках проєкту «АгрокебетиPRO»

Студенти і співробітники Аграрного факультету, Факультету здоров’я людини СНУ ім. В. Даля взяли участь в онлайн-лекції проєкту «АгрокебетиPRO» напряму «Менторська підтримка в агро». Тема лекції: «Інноваційні технології та робототехніка в сільському господарстві».

Відбувся захід в рамках проєкту «АгрокебетиPRO»

Модератором заходу виступив Анатолій Циркун, генеральний директор агенцій  UCABevent та UCABtravel Українського клубу аграрного бізнесу, керівник освітнього проєкту «Агрокебети». Спікерами-менторами виступили Назар Малиняк, керуючий партнер групи компаній SmartFarming, Артур Анділахай, агроном-дослідник SmartFarming.

Відбувся захід в рамках проєкту «АгрокебетиPRO»

Учасники познайомились із контрольованим хаосом, особливостями digital еволюції агробізнесу України, агротехнологіями, їх типами, розвитком ринку, драйверами та обмеженнями, трендом у точному землеробстві – війна як каталізатор змін, сферами застосування технологій та робототехніки.