Вітаємо доцентку кафедри української мови та журналістики Олену Кравченко з перемогою у всеукраїнському конкурсі

Наукова розвідка «Оніричний простір роману-притчі П. Коельйо “Алхімік”», написана під керівництвом доцентки кафедри української філології та журналістики, кандидатки філологічних наук Олени Кравченко, посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2022/2023 н. р. у секції «Зарубіжна література».

Попри втрату домівки, неможливість очного навчання, учень 9-го класу Кремінського ліцею № 5 Є. Кошелєв увійшов до трійки лідерів серед 20 учасників.

Робота з обдарованими дітьми Луганщини допомагає розвивати й підтримувати талановитих учнів, сприяє вихованню свідомого громадянина України, створює умови для творчого, інтелектуального, духовного самовдосконалення учнів.