Відбувся День відкритих дверей на Факультеті гуманітарних та соціальних наук

День відкритих дверей відбувся на Факультеті гуманітарних та соціальних наук СНУ ім. В. Даля. Профорієнтаційний захід для майбутніх вступників провели в онлайн форматі на платформі Zoom.

Деканеса Факультету гуманітарних та соціальних наук, доктор філософських наук, професор Світлана Кузьміна акцентувала увагу на важливості правильного вибору майбутньої професії в контексті відбудови України у післявоєнний час.

Відбувся День відкритих дверей на Факультеті гуманітарних та соціальних наук

Відповідальний секретар Приймальної комісії Євген Мазнєв розповів про про особливості Вступної кампанії 2023 та зміни у проведенні національного мультипредметного тесту (українська мова, математика, історія України, іноземна мова), ЄВІ та ЄФВВ, дав вичерпні відповіді на запитання вступників.

Відбувся День відкритих дверей на Факультеті гуманітарних та соціальних наук

Голова студентської ради факультету Лілія Журова розповіла про особливості студентського життя та позанавчальні активності студентів.

Відбувся День відкритих дверей на Факультеті гуманітарних та соціальних наук

Представники кафедр охарактеризувала освітні програми, напрями підготовки, кваліфікацію кадрового складу та подальші перспективи працевлаштування їхніх випускників.

Відбувся День відкритих дверей на Факультеті гуманітарних та соціальних наук

Сердечно дякуємо всім учасникам за увагу, активність і бажання правильного вибору майбутньої професії.

Відбувся День відкритих дверей на Факультеті гуманітарних та соціальних наук

Детально зі спеціальностями факультету можна ознайомитися тут:  https://snu.edu.ua/index.php/subdivision/philosophy/