Завершено роботу стратегічної групи за напрямом «Якість викладання і навчання. Освітня діяльність»

Завершено серію зустрічей в рамках проєкту REDU «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності та підтримка громад». Під час останньої зустрічі учасники стратегічної групи № 3 «Якість викладання і навчання. Освітня діяльність» зібралися на стратегічне коло лідерів думок, де було презентовано ключові позиції за напрямом.

Протягом місяця науково-педагогічні працівники мали нагоду переглянути стратегічні цілі та завдання, розробити відповідні заходи до цілей, завдань, визначити виконавців, розробити індикатори. Під час зустрічей учасники опрацьовували дискусійні питання щодо забезпечення якісної освіти в умовах сучасних викликів та щодо стратегії розвитку освіти в Університеті.

Напередодні кожної із зустрічей учасники отримували «домашні завдання» з метою підготовки для більш глибшого занурення в тему. Загалом метою стратегічної сесії було розробити рекомендації до діючої стратегії Університету за напрямом «Якість викладання і навчання. Освітня діяльність». Мета досягнута, завдання виконані.

Участь у роботі стратегічної групи взяли науково-педагогічні працівники різних структурних підрозділів Університету:

1. Людмила Берестова, доцентка кафедри тваринництва та харчових технологій
  2. Оксана Івлева, доцентка кафедри здоров’я тварин і екології
  3. Олег Захожай, професор кафедри інформаційних технологій та програмування
  4. Євген Зубцов, доцент кафедри хімічної інженерії та екології
  5. Миколай Карпіцький, доцент кафедри механізації виробничих процесів у АПК
  6. Любов Котова, професор кафедри правознавства
  7. Валентина Могутова, доцентка кафедри тваринництва  та харчових технологій
  8. Ольга Семенець, в.о. завідувачки кафедри іноземної мови та перекладу
  9. Вадим Тарасов, в.о. декана факультету здоров’я людини
  10. Володимир Тищенко, доцент кафедри фінансів та банківської справи

Зустрічі проходили в атмосфері співпраці, дружнього обговорення та підтримки. Керівник стратегічної групи, в.о. декана Аграрного факультету Лілія Мартинець вдячна колегам за зацікавленість та активну участь у заходах.