Розвиток Soft skills на кураторській години-тренінгу

Фахівці Центру розвитку Soft skills провели кураторську годину-тренінг на тему: «Розвиток комунікативних soft skills майбутнього професіонала».

Під час заходу студенти розглянули комунікативні навички, розвиток яких впливає на успіх у професійній діяльності,  приділили увагу особливостям  формування  комунікативних навичок з врахуванням вимог майбутньої професійної спрямованості та отримали рекомендації щодо їх розвитку під час навчання в університеті.

Розвиток Soft skills на кураторській години-тренінгу

Також учасники ознайомилися з комунікативними навичками, розвиток яких є важливим для професіонала-лідера, і отримали рекомендації щодо підготовки до публічних виступів. У підготовці та проведенні заходу взяли участь студенти четвертого курсу спеціальності «Менеджмент» Марко Ткаченко та Юлія Гумнєнкова.