Закінчена розробка Стратегії інтернаціоналізації університету

Відбулися зустрічі стратегічної групи, яка розглядала питання інтернаціоналізації рамках Проєкту ЄС «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» (REDU).

У складі групи працювали декани, викладачі і співробітники різних факультетів і кафедр університету. В рамках проєкту REDU було проведено 5 зустрічей стратегічної групи. В рамках зустрічей було розглянуто загальну стратегію університету щодо наявності цілей і завдань з інтернаціоналізації і відповідності їх поточним умовам функціонування двічі переміщеного закладу вищої освіти.

Закінчена розробка Стратегії інтернаціоналізації університету

Результатом зустрічей і роботи стратегічної групи з інтернаціоналізації стало завершення роботи над розробкою Стратегії інтернаціоналізації СНУ ім. В. Даля, а також надання відповідних рекомендацій для коригування загальної стратегії університету.

Закінчена розробка Стратегії інтернаціоналізації університету

Головними напрямами в Стратегії інтернаціоналізації стали: освіта, наука, цінності і партнерство. Для кожного напряму були визначені відповідні цілі й завдання, а також встановлені ключові індикатори і головні виконавці і групи підтримки.