Чого потребують викладачі у важкі часи

Доцентка кафедри іноземної філології та перекладу Ірина Афоніна взяла участь у курсі підвищення кваліфікації для викладачів англійської мови “Навчання та викладання у важкі часи” за ініціативою Британської Ради у м. Вроцлав, Республіка Польща.

Чого потребують викладачі у важкі часи

Курс був спрямований на задоволення нагальних потреб викладачів, які постраждали від конфлікту, в рамках Глобальної програми “Мова заради стійкості”. В рамках курсу учасники приділили увагу наступним питанням:

– травма та її вплив на навчальний процес, поведінку та мислення;

– визначення стратегій викладання, що відповідають потребам студента;

– робота з дуже складною поведінкою, взаємодія між викладачем та студентом;

– причини відсутності у студентів почуття безпеки в аудиторії;

– створення безпечного простору в аудиторії.

Заняття проходили на базі Університету Ковентрі (Велика Британія), який відкрив новий кампус у вересні 2020 року в м. Вроцлав (Республіка Польща). Для представниці СНУ ім. В. Даля дуже важливим і символічним було відвідати навчальний курс з можливістю зануритися в атмосферу британської освіти.