Робота над поточними питаннями проєкту SULAVE Erasmus+

Кадровий менеджмент та науково-педагогічні працівники Аграрного факультету взяли учать у зустрічі співвиконавців проєкту SULAVE Erasmus+. Це програма міжнародної співпраці Європейського Союзу з іншими країнами світу у сфері освіти, молоді та спорту.

Відповідальні за окремі напрями проєкту звітували про реалізацію визначених завдань. Представники СНУ ім. В. Даля в ході спілкування з закордонними колегами узгодили питання комунікації на найближчу перспективу.

В рамках проєкту визначені певні терміни впровадження академічної мобільності співробітників та здобувачів вищої освіти факультету в університети Швеції, Словенії, Німеччини.

Робота над поточними питаннями проєкту SULAVE Erasmus+

Завдяки проєкту SULAVE науково-педагогічні працівники Аграрного факультету СНУ ім. В. Даля отримали можливість розширити зв’язки із закордонними партнерами та формувати спільні наукові напрями в галузі тваринництва.