Участь у конференції про діяльність громадських організацій екологічного спрямування в умовах війни

Представники СНУ ім. В. Даля взяли участь у Підсумковій конференції Ініціативи EPAIU: “Виклики для роботи громадських організацій екологічного спрямування в умовах війни, відновлення та європейської інтеграції”, яка відбулась у м. Київ.

Метою Підсумкової конференції було висвітлення тенденцій розвитку екологічного громадського середовища та ставлення громадян до екологічних питань в Україні, перспектив довготривалого інституційного розвитку організацій громадянського суспільства, які працюють з екологічною тематикою, викликів, з якими доводиться стикатися еко-активістам у сучасних реаліях та які інструменти впливу на вирішення екологічних проблем, планування відновлення, євроінтеграційні процеси є доступними нині для громадськості.

У заході взяли участь Сергій Кудрявцев, декан Факультету інженерії, та Яна Білоус, доцентка кафедри публічного управління, менеджменту та маркетингу.

Сергій Кудрявцев взяв участь у дискусії в межах тематичної панелі конференції “Робота екологічних організацій в регіонах України: досягнення і виклики”. Під час дискусії були охоплені питання важливості міні-грантів із довкіллєвої тематики, необхідності пітчингу діяльності молодих ІГС із регіонів, розширення партнерства між громадськими організаціями із регіонів та на всеукраїнському рівні, а також були обговорені перспективи  коаліційної діяльності ІГС в екологічній сфері в Україні.

Учасниками заходу також були Представники Посольства Швеції в Україні, громадські організації, які виконували гранти EPAIU, та інші партнерські організації МФВ із досвідом екологічної діяльності в громадах та формування стратегій розвитку й екопрограм громад, запрошені фахівці зі збереження довкілля.

Підсумкову конференцію було організовано Міжнародним фондом “Відродження” в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU) за фінансової підтримки Швеції.