Фахівчині СНУ ім. В. Даля залучені до розробки політики реінтеграції деокупованих територій

Пані декан Факультету гуманітарних та соціальних наук Світлана Кузьміна і завідувачка кафедри журналістики та українознавчих студій Олена Попова взяли участь в експертному обговоренні майбутніх моделей реінтеграції дітей та молоді, які тривалий час знаходились в окупації.

Захід був організований громадською організацією “Альменда” в рамках проєкту “Шлях вперед: закладаючи основи для спільного майбутнього” за підтримки Уряду Великої Британії.