Представник СНУ ім. В. Даля розповів про досвід впровадження дуальної форми здобуття освіти для інженерних спеціальностей

Декан Факультету інженерії Сергій Кудрявцев взяв участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Дуальна форма здобуття освіти: підсумки запровадження пілотного проєкту в закладах вищої та фахової передвищої освіти України».

Конференцію було організовано науково-методичним центром ВФПО в партнерстві з Фондом ім. Фрідриха Еберта в Україні. Метою конференції є підбиття підсумків пілотного проєкту упровадження підготовки фахівців у закладах вищої та фахової передвищої освіти України за дуальною формою; аналіз проблем та викликів упровадження підготовки фахівців за дуальною формою в закладах освіти та підприємствах-партнерах; імплементація концепції дуальної освіти в освітній процес закладів освіти; визначення перспектив розвитку дуальної освіти в Україні.

Сергій Кудрявцев представив доповідь «Досвід впровадження дуальної форми здобуття освіти для інженерних спеціальностей в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля» в рамках панельної дискусії «Представлення досвіду організації освітнього процесу за дуальною формою здобуття освіти учасниками пілотного проєкту».

В цій доповіді був узагальнений досвід Факультету інженерії із впровадження дуальної освіти в Сєвєродонецьку та досвід відродження дуальної освіти після релокації університету до м. Київ і пошуку нових партнерів серед роботодавців в Україні.