Студент СНУ ім. В. Даля – лауреат Премії Кабінету Міністрів України

Микита Горбатенко, студент першого курсу спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія став лауреатом Премії Кабінету Міністрів України, яка призначається за особливі досягнення молоді в розбудові України: за правозахисну та політичну діяльність, боротьбу з корупцією, розвиток місцевого самоврядування, участь у діяльності органів самоорганізації населення, вирішення питань житлово-комунального господарства. Премію присуджено відповідно до поданої пропозиції Кремінської міської військової адміністрації.

Студент СНУ ім. В. Даля – лауреат Премії Кабінету Міністрів України

Актуальна діяльність Микити Горбатенка:

• з 2020 р. голова ГО “Чарівний Пендель”;
  • з 2021 р. голова Молодіжної ради при Кремінській міській раді;
  • з 2021 р. член Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості та відновлення Кремінської громади;
  • з 2022 р. радник з питань молоді в ГО “Національне об’єднання радників з питань молоді”;
  • з 2022 р. член в EDYN Ukraine;
  • з 2022 р. заступник керівника напряму “Відновлення молодіжної політики” в ГО “Українська асоціація молодіжних рад”;
  • з 2023 р. заступник в.о. координатора в Луганській області в Let’s do it, Ukraine;
  • з 2023 р. член Ради внутрішньо переміщених осіб при Кремінській міській військовій адміністрації;
  • з 2023 р. голова культурно-масового відділу Факультету транспорту і будівництва СНУ ім. В. Даля.