Мовознавчий флешмоб із застосуванням можливостей ШІ

Здобувачі вищої освіти спеціальності 014.01 «Середня освіта (українська мова і література)» Факультету гуманітарних та соціальних наук взяли участь у ІV Відкритому марафоні з української мови, який проводить Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» за сприяння Асоціації інноваційної та цифрової освіти та компанії «UBOS.tech».

Метою проведення щорічного конкурсу є розвиток в учнівської й студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови.

Мовознавчий флешмоб із застосуванням можливостей ШІ

Цьогоріч проведення мовознавчого флешмобу відбулося із застосуванням можливостей сучасних технологій, зокрема, штучного інтелекту. Марафон проходив на платформі з визначення рівня знань (https://www.aitest.in.ua/) в дистанційній формі у чотири етапи.

Студенти отримали корисний досвід участі в мовознавчому марафоні, мали можливість перевірити свої знання з лексикології, фразеології, синтаксису, морфології, орфографії та інших розділів мовознавства.

Вітаємо наших активних студентів, бажаємо успіху і перемог!