Підвищення кваліфікації з робототехніки та мехатроніки

Четверо викладачів кафедри комп’ютерно-інтегрованих систем управління СНУ ім. В. Даля пройшли підвищення кваліфікації з робототехніки, мехатроніки та інших навчальних курсів завдяки давнім партнерам університету – Проєкту USAID “Економічна підтримка України” та компанії Festo.

Підвищення кваліфікації з робототехніки та мехатроніки

З вересня 2023 року по січень 2024 року учасники курсів, які здійснюють підготовку за спеціальністю 174 – Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка, пройшли підвищення кваліфікації з навчальних модулів:

• НY 511 Сучасна промислова гідравліка;
  • ROB 311 Програмування колаборативної робототехніки;
  • AUT111 Автоматизовані системи управління технологічним процесом (АСУТП);
  • IOT111 Промисловий Інтернет речей (IIoT). Інтеграція рівня Edge за допомогою Node-RED;
  • PN111+РN121 Сучасна промислова пневматика: електричні і електронні системи керування пневматичними елементами;
  • AUT211 Основи мехатроніки + AUT121. Огляд давачів та їх використання для керування технологічними процесами.

Загальна кількість годин 720 (24 кредити EСTS) на кожного.

Підвищення кваліфікації з робототехніки та мехатроніки

За результатами навчання, учасники створили 7 навчальних модулів з основних та вибіркових компонент: “Основи мехатроніки”, “Основи робототехніки”, “Теорія автоматичного керування. 1-2 частини”, “Технічні засоби автоматизації”, “Промисловий інтернет речей”, “Теоретичні основи вимірювальної техніки”. Після закінчення курсів учасники отримали сертифікати міжнародного зразка та багато нових знань.

Підвищення кваліфікації з робототехніки та мехатроніки

Створення цього допису стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Міжнародна фундація розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цього допису є відповідальністю ГО «Міжнародна фундація розвитку» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.