Науковиця СНУ ім. В. Даля підготувала школярку до конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Дослідницька робота школярки, керівником якої є професорка кафедри хімічної інженерії та екології Тетяна Римар, посіла призове місце в ІІ обласному етапі ХХХ конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді (м. Сєвєродонецьк), який відбувся 17-18 лютого 2024 року.

Друге місце у секції «Технології та матеріалознавство» посіла робота учениці 11-Б класу Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області Єви Римар. ЇЇ тема – «Мікрохвильова технологія спучення зернистих теплоізоляційних матеріалів на основі рідкого скла».

Робота виявилася дуже актуальною, оскільки направлена на підвищення ефективності використання енергоресурсів. Це є одним із головних завдань промисловості не лише в Україні, але й у всьому світі, через неухильне зростання цін на енергоносії.

Дана робота буде представляти Луганську область у ІІІ турі – на всеукраїнському конкурсі-захисті в м. Київ.