Стратегічні завдання обговорили на засіданні Вченої ради і розширеному ректораті

Відбулося засідання Вченої ради та розширене засідання ректорату за участю завідувачів кафедр.

Одним з ключових питань засідання було обговорення стану підготовки до Вступної кампанії-2024. З доповіддю з цього питання виступив перший проректор Дмитро Марченко. Доповідач навів аналіз результатів минулорічної кампанії та порівняв результати прийому з іншими університетами.

В обговоренні доповіді та проєкту рішення Вченої ради взяли участь декан Факультету інформаційних технологій та електроніки Сергій Митрохін, декан Факультету економіки та управління Євген Івченко та інші. Учасники обговорили стратегічні підходи до профорієнтаційної роботи із залучення абітурієнтів на навчання до університету, враховуючи актуальні тенденції вищої освіти.

Під час засідання також висвітлювалися інші важливі аспекти діяльності університету. Особлива увага була приділена організації науково-дослідницької роботи студентів в університеті. З доповіддю з цього питання виступив проректор з наукової роботи Олексій Целіщев. Учасники заходу проаналізували показники НДРС факультетів за останні 3 роки, акцентували увагу на недоліках та окреслили основні задачі з покращення показників НДРС в університеті.

Також розглядалося питання щодо показників ефективності з міжнародної діяльності у 2024 році. Доповів проректор з науково-педагогічної роботи, економіки та розвитку Руслан Галгаш. Університет планує продовжувати активно розвивати міжнародні зв’язки, сприяти обміну студентами та співпраці з провідними університетами світу.

Учасники обговорили питання формування навчальних планів на 2024 рік та оптимізації викладання потокових дисциплін. Університет зосереджений на створенні сучасних та адаптивних програм, що враховують потреби сучасного ринку праці.

На засіданні ректорату було визначено конкретні кроки для реалізації поставлених завдань, враховуючи необхідність підвищення якості освіти та якості наукових досліджень університету.