Вдосконалення викладання української мови і літератури

Викладачі кафедри журналістики та українознавчих студій Факультету гуманітарних та соціальних наук та здобувачі вищої освіти обговорили ОП «Середня освіта (українська мова і література)» у Міжнародний день рідної мови.

Учасники фокус-групи обмінялися думками щодо чинної ОП «Середня освіта (українська мова і література)». Під час обговорення освітньої програми студенти поділилися враженням щодо процесу навчання, висловили свої побажання-міркування щодо освітніх компонентів, які опановують протягом навчального процесу; поділилися враженнями від навчальної практики, яку вони зараз проходять у школах; обмінялися з одногрупниками певним досвідом проведення уроків, відзначили важливість отриманих знань, які опанували під час вивчення сучасної української мови, літератури, методики викладання української мови та літератури в ЗВО тощо.

Вдосконалення викладання української мови і літератури

Викладачі обмінялися думками щодо покращення ефективності освітніх компонентів; запропонували певні зміни щодо пропорційності розподілу годин між семестрами, узагальнили відгуки студентів, щоб врахувати їх під час роботи над ОП «Середня освіта (українська мова і література)».