Яке має бути радіомовлення на тимчасово окуповані та деокуповані території

Відбулася гостьова лекція на тему «Висвітлення ситуації на тимчасово окупованих та деокупованих територіях. Робота редакції Українського радіо» для студентів-журналістів 1-3-го курсів. Лекцію прочитала Вікторія Анатоліївна Марченко, керівник редакції мовлення на тимчасово окуповані та деокуповані території Українського радіо, випускниця СНУ ім. В. Даля, стейкхолдерка освітньо-професійної програми 061 «Журналістика».

Лекторка розповіла про свій досвід роботи на радіо, про організацію роботи редакції, про проєкти, що вже реалізуються або започатковуються на Українському радіо.

Студенти мали можливість задати запитання. Вони запитували про актуальність радіо в наш час, про особливості джерел інформації та вибір героїв радіопередач.