Знайомство студентів з програмою «СтудМентор»

Кураторську годину з представниками студентської програми «СтудМентор» Марією Грінків та Іриною Копайгородською провели в рамках укладеного меморандуму про співпрацю з громадською організацією Навчай для України/Teach for Ukraine. Організація дбає про доступ до якісної освіти  незалежно від місця народження.

Програма «СтудМентор» розроблена Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) для надання студентам можливості здобути практичний досвід роботи з дітьми та допомогти школярам з прифронтових регіонів у підвищенні рівня знань з основних предметів.

Учасники зустрічі ознайомилися із загальною презентацією програми «СтудМентор», яка відкрита для студентів СНУ ім. В. Даля, зокрема для тих, хто навчається на 3-5-му курсах, а також отримали можливість безпосередньо поспілкуватись з координаторкою програми Іриною Копайгородською, яка більш детально розповіла про кожний крок на шляху до менторства під керівництвом фахівців проєкту.

Голова Студентської ради СНУ ім. В. Даля

Наталья Паніна