Київські університети змагалися на футбольній арені

Студенти СНУ ім. В. Даля доєдналися до футбольного турніру, який організувала Студентська рада Київського національного університету будівництва і архітектури. Учасниками також були й заклади вищої освіти Києва та області: КНУ імені Тараса Шевченка, НАВС, ДУІКТ, НУБІП, НУХТ, КНЕУ,  БНАУ.

На захід було запрошено низку поважних гостей:

• Олексій Дніпров – заступник Керівника Офісу Президента України,
  • Андрій Мельник – Президент Федерації гандболу України,
  • Володимир Федорченко – Президент Академії туризму України,
  • Петро Куліков – ректор КНУБА.

Гідно представили наш Університет хлопці:

• Саєнко Денис Олексійович, група ПР-231д, Юридичний факультет
  • Костомаров Єгор Олексійович, група ПР-231д, Юридичний факультет
  • Смаровоз Данило Олександрович, група ПР-231д, Юридичний факультет
  • Стельмах Єгор Юрійович, група ПР-231д, Юридичний факультет
  • Осьмак Олександр Валентинович, група БСП-23д, Факультет економіки та управління
  • Ребрій Давид Дмитрович, група ПР-231д, Юридичний факультет
  • Светюха Дмитро Юрійович, група ЗЛ-23д, Факультет здоров’я людини

Першу гру наша команда провела з БНАУ, де мінімально поступилася. Матч закінчився з рахунком 1:2. Гол у ворота суперників забив Ребрій Давид.

Другий матч відіграли з господарями поля. Суперники виявили характер в грі, продемонстрували свої сильні сторони. Наші хлопці склали гідну конкуренцію суперникам та показали справжню командну гру. Матч закінчився перемогою КНУБА.

Для нас було честю мати можливість змагатися з такими сильними суперниками. Це надихає на постійне вдосконалення й досягнення кращих результатів на полі.

Студентська рада Університету та представники STUDmedia висловлюють слова підтримки та бажають нашим хлопцям сил і наснаги для майбутніх матчів.

Нехай весь світ зачекає, поки СНУ ім. В. Даля забиває!

Під час перерви між іграми наші журналісти-початківці зі STUDmedia зробили невеликий репортаж із місця подій. Наталія Кандул та Микита Кондратов опитали вболівальників, гравців команд, а також організатора цього спортивного свята. Переглянути репортаж можна на офіційній сторінці TikTok за посиланням https://vm.tiktok.com/ZMMD5VwEu

Наталья Паніна & Наталія Кандул

@snu.edu.ua

Репортаж з місця подій! 🔥 22 березня команда Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля взяла участь у Відкритій першості з футболу @Community KNUCA @КНУБА🫶 А тим часом наші журналісти не гаяли часу та опитали вболівальників і гравців інших команд про враження від футболу🏟⚽️ #футбол #турнір #студенти #київ #SNUEDUUA🔽