Лекція про покарання за воєнні злочини

Студенти Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля отримали цінну можливість поглибити своє розуміння важливих аспектів міжнародного кримінального права.

22 березня 2024 року відбулася відкрита лекція в рамках THE INTER-UNIVERSITY PROGRAMME ON INTERNATIONAL CRIMINAL LAW AND PROCEDURE.

Лектором став Максим Віщик, Legal Advisor, Global Rights Compliance Foundation.

Під час заходу обговорювалися виклики розслідування та притягнення до відповідальності за міжнародні злочини в Україні. Зокрема:

• Виклики, з якими стикається Україна в розслідуванні міжнародних злочинів, таких, як воєнні злочини, злочини проти людяності та геноцид.
  • Перешкоди, що виникають в процесі притягнення винних до відповідальності за ці злочини.
  • Можливі шляхи вирішення цих проблем в контексті української та міжнародної системи правосуддя.

Лекція відбулася в онлайн форматі на платформі Zoom та зібрала не тільки студентів, але й усіх зацікавлених із різних куточків країни.