Відбулася щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція «Взаємодія норм міжнародного і національного права крізь призму процесів глобалізації та інтеграції».
Захід відбувся на Юридичному факультеті і був присвячений актуальним проблемам сучасного стану реформування та функціонування правової системи України, захисту прав людини з урахуванням міжнародних стандартів здійснення правосуддя, глобальних загроз світовому миропорядку, формування нової системи державного управління.
Співорганізаторами конференції виступили Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Донецький державний університет внутрішніх справ, Науково-дослідний інститут правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України, Чорноморський національний університет імені Петра Могили.
![Захід з актуальних проблем сучасного стану правової системи України](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/zahid-z-aktualnih-problem-suchasnogo-stanu-pravovoyi-sistemi-ukrayini-2.jpg)
![Захід з актуальних проблем сучасного стану правової системи України](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/zahid-z-aktualnih-problem-suchasnogo-stanu-pravovoyi-sistemi-ukrayini-1.jpg)
На відкритті конференції учасників привітали Олексій Целіщев, проректор з наукової роботи Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, доктор технічних наук, професор; Олег Ярошенко, проректор з навчально-методичної роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України; Єгор Назимко, перший проректор ДонДУВС, доктор юридичних наук, професор; Сергій Глібко, директор Науково-дослідного інституту правового забезпечення інноваційного розвитку НАПрН України, кандидат юридичних наук, доцент; Олена Арсентьєва, декан Юридичного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, кандидат юридичних наук, професор; Оксана Валецька, доцент кафедри історії та теорії держави та права юридичного Чорноморського національного університету імені Петра Могили, кандидат юридичних наук; Олена Гемусова, заступник директора − начальник управління зовнішніх зносин, промоції та інноваційного розвитку Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської обласної державної адміністрації.
![Захід з актуальних проблем сучасного стану правової системи України](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/zahid-z-aktualnih-problem-suchasnogo-stanu-pravovoyi-sistemi-ukrayini-3-1024x589.png)
![Захід з актуальних проблем сучасного стану правової системи України](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/zahid-z-aktualnih-problem-suchasnogo-stanu-pravovoyi-sistemi-ukrayini-11-1024x404.png)
![Захід з актуальних проблем сучасного стану правової системи України](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/zahid-z-aktualnih-problem-suchasnogo-stanu-pravovoyi-sistemi-ukrayini-8-1024x380.png)
![Захід з актуальних проблем сучасного стану правової системи України](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/zahid-z-aktualnih-problem-suchasnogo-stanu-pravovoyi-sistemi-ukrayini-4-1024x450.png)
![Захід з актуальних проблем сучасного стану правової системи України](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/zahid-z-aktualnih-problem-suchasnogo-stanu-pravovoyi-sistemi-ukrayini-5-1024x411.png)
![Захід з актуальних проблем сучасного стану правової системи України](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/zahid-z-aktualnih-problem-suchasnogo-stanu-pravovoyi-sistemi-ukrayini-7-1024x332.png)
Серед учасників конференції, окрім представників наукової спільноти України, були представники громадських, благодійних, волонтерських, правозаисних організацій, партнерських установ: Міжрегіональний експертний центр “Про Джастіс”, КНП «Український реабілітаційний центр», «Асоціація ОГС Луганської області», БО БФ «Реалізації ідей», ГО. Кризовий медіа центр “Сіверський Донець” тощо.
До участі в конференції активно долучилися молоді науковці, здобувачі освіти третього (освітньо-наукового) рівня ОП Право різних установ, члени ради молодих вчених СНУ ім. В.Даля Жолудєва В.І., Котлярова І. Ю., Петросян К. Є., Панов І.В.,Станішевський Є.В., Севост’янова К.А., Севост`янов С. С., Безнос К.О.
![Захід з актуальних проблем сучасного стану правової системи України](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/zahid-z-aktualnih-problem-suchasnogo-stanu-pravovoyi-sistemi-ukrayini-6-1024x504.png)
![Захід з актуальних проблем сучасного стану правової системи України](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/zahid-z-aktualnih-problem-suchasnogo-stanu-pravovoyi-sistemi-ukrayini-9-1024x542.png)
![Захід з актуальних проблем сучасного стану правової системи України](https://snu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/zahid-z-aktualnih-problem-suchasnogo-stanu-pravovoyi-sistemi-ukrayini-10-1024x707.png)
Щиро вдячні співорганізаторам, учасникам за підтримку, долученість, грунтовність.