Лекція про новий вид нішевого туризму

Студенти та викладачі кафедри міжнародної економіки та туризму СНУ ім. В. Даля відвідали гостьову лекцію на тему «Віртуальний туризм. Новий вид нішевого туризму».

Лекція про новий вид нішевого туризму

Спикерка заходу Олена Чернега – лідерка віртуального туризму, докторка філософії, експертка з туризму  та практикиня з формування туристичного продукту та цифрового туристично-культурного продукту, репутації та брендингу території; засновниця ГО “Цифровізація туризму та культури”.

Під час заходу учасники:

• дізнались про сучасні тенденції розвитку віртуального туризму в Україні і світі;
  • познайомились із продуктами віртуального туризму в Україні, до розробки яких безпосередньо долучалась експертка;
  • взяли участь в обговоренні актуальних питань розвитку національного віртуального туризму в умовах воєнного стану.

Захід органічно доповнює дисципліни «Інноваційні технології в туризмі» (магістерський рівень), «Організація екскурсійної діяльності», «Інформаційні технології в туризмі», «Туристичне краєзнавство», «Географія туризму» (бакалаврський рівень).